ANMOT - SPRZEDAŻ ORYGINALNYCH I ZAMIENNYCH CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

Naszą firmę prowadzimy na terenie Kielc, gdzie sprzedajemy oryginalne i zamienne części samochodowe. Na rynku działamy od 1992 roku. Posiadamy zatem ponad 30-letnie doświadczenie w sprzedaży, dzięki któremu udało nam się wypracować najlepszą ofertę dla naszych klientów.

Zaczynaliśmy od części do włoskich marek. Do dzisiaj jesteśmy autorytetem w doradzaniu dla Fiata, Lanci, Alfy Romeo i Iveco. Przez lata poszerzaliśmy jednak swoją ofertę i obecnie w asortymencie posiadamy części do samochodów wszystkich marek, jakie są obecne na rynku. To sprawia, że obecnie jesteśmy najlepiej zaopatrzonym sklepem w regionie.

Samochody są naszą pasją, dlatego nieustannie poszerzamy swoją wiedzę na ich temat. Uczęszczamy na specjalistyczne szkolenia a przekazywanymi na nich informacjami, chętnie dzielimy się z bywalcami naszego sklepu. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Skupiamy się na doradzaniu i szukaniu źródła problemu, a nie jedynie na szybkiej sprzedaży. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam często zasugerować wymianę konkretnej części, nie zaglądając nawet pod maskę.

Wiemy doskonale czego potrzebują nasi klienci – szerokiego wyboru części i akcesoriów w tym, najlepszych na świecie producentów, bezpiecznych i komfortowych zakupów – gwarantujemy natychmiastową wysyłkę.

Wiemy również, jak ważna dla naszych klientów jest cena. Dokonujemy wszelkich starań, aby ceny w naszym sklepie były dla klientów zawsze korzystne, dlatego stale monitorujemy to co się dzieje na rynku i na bieżąco reagujemy. Chcemy aby nasi klienci byli docenieni za to, że nam zaufali, w związku z tym za zakupy powyżej 400 zł za dostawę płacimy my, a klient otrzymuje ją gratis.

Naszą największą siłą jest doświadczony zespół, który z przyjemnością rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania. Bardzo mocno postawiliśmy na profesjonalną obsługę klienta, tak aby zakupy części stały się przyjemnością.

ANMOT to coś więcej niż sklep internetowy. Motoryzacja to całe nasze życie.